Jaki jest najlepszy dostawca Internetu w Everett w stanie Waszyngton?

Ziply Fibre to najlepszy dostawca Internetu w Everett. Prędkości sięgają oszałamiających 50 000 Mb/s – około 50 razy więcej niż potrzebuje jakikolwiek dom – ale oferuje też najtańsze plany w okolicy. Ceny zaczynają się już od 20 USD miesięcznie za prędkość wysyłania i pobierania 100 Mb/s, co jest najlepszą ofertą, jaką znajdziesz gdziekolwiek indziej.

Niektóre gospodarstwa domowe nie będą miały dostępu do Ziply, ale prawie każdy może skorzystać z Xfinity — operator telewizji kablowej ma najszerszy zasięg w Everett. Korzysta z kablowego połączenia internetowego w Everett, co oznacza niską prędkość przesyłania, ale tak naprawdę będzie to miało zastosowanie tylko w przypadku graczy online i pracowników zdalnych.

Internet domowy Verizon 5G to najlepszy dostawca stacjonarnego bezprzewodowego Internetu w Everett. Prędkości pobierania sięgają 300 Mb/s, a dzięki połączeniu z kwalifikującym się planem telefonii komórkowej Verizon możesz zaoszczędzić dodatkowe 15–25 USD miesięcznie.

CNET bierze pod uwagę prędkość, cenę, obsługę klienta i ogólną wartość, aby polecić najlepszą usługę internetową w Everett w wielu kategoriach. Nasza ocena obejmuje odniesienie do zastrzeżonej bazy danych zbudowanej na przestrzeni lat przeglądu usług internetowych. Sprawdzamy to na podstawie informacji o dostawcy, sprawdzając lokalnie adresy pod kątem dostępności usług. Uważnie czytamy również warunki dostawców i, jeśli to konieczne, dzwonimy do dostawców usług internetowych w celu sprawdzenia szczegółów.

Pomimo naszych wysiłków, aby znaleźć najbardziej aktualne i dokładne informacje, nasz proces ma pewne ograniczenia, o których powinieneś wiedzieć. Dane dotyczące cen i prędkości są zmienne: niektóre adresy mogą kwalifikować się do różnych poziomów usług, a miesięczne koszty mogą się różnić, nawet w obrębie jednego miasta. Najlepszym sposobem na określenie konkretnych opcji jest umieszczenie swojego adresu na stronie internetowej dostawcy.

Ponadto ceny, prędkość i inne informacje wymienione powyżej oraz w poniższych kartach dostawców mogą różnić się od tych, które ustaliliśmy w naszych badaniach. Na kartach wyświetlany jest pełny zakres cen i prędkości dostawcy w całych Stanach Zjednoczonych, zgodnie z naszą bazą danych zawierającą informacje o planach dostarczoną bezpośrednio przez dostawców usług internetowych, a tekst dotyczy wyłącznie usług dostępnych w Everett. Ceny wymienione w tekście tego artykułu pochodzą z naszych badań i obejmują obowiązujące rabaty za comiesięczne konfigurowanie płatności automatycznych – co jest standardową ofertą branżową. Mogą być również dostępne inne rabaty i promocje, takie jak podpisanie umowy terminowej lub łączenie wielu usług.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak sprawdzamy dostawców Internetu, odwiedź naszą stronę z pełną metodologią.

Najlepszy internet w Everett w stanie Waszyngton

Obraz produktu
Zakres prędkości

100 – 50 000 Mb/s

Przedział cenowy

20-900 dolarów na miesiąc

Nasze podejście – Zwykle masz wybór pomiędzy najszybszym internetem w mieście lub najtańszym. W Everett Ziply Fibre to jedno i drugie. Plany zaczynają się od zaledwie 20 USD miesięcznie za prędkość wysyłania i pobierania 100 Mb/s i sięgają aż do 900 USD za 50 000 Mb/s (znacznie więcej, niż ktokolwiek realistycznie potrzebuje). To powiedziawszy, ceny wzrosną o 25 do 35 dolarów miesięcznie w drugim roku. Ale nawet po uwzględnieniu tego wzrostu Ziply to nadal świetna oferta.

... Lub zadzwoń i dowiedz się więcej:

Sprawdź w Ziply

Zakres prędkości

100 – 50 000 Mb/s

Przedział cenowy

20-900 dolarów na miesiąc

Obraz produktu Obraz produktu
Zakres prędkości

75 – 2000 Mb/s

Przedział cenowy

20 – 120 dolarów na miesiąc

Nasze podejście – Z danych FCC wynika, że ​​kablową usługę internetową Xfinity można uzyskać w prawie każdym domu w Everett, a usługa jest dostępna pod 99% adresów. Podobnie jak Ziply Fibre, Xfinity podnosi ceny, ale w przypadku większości planów zaczyna obowiązywać dopiero od trzeciego roku. Xfinity również rozpoczyna swoje plany od 20 USD miesięcznie, ale prędkości wysyłania są znacznie niższe niż prędkości pobierania we wszystkich planach, co może stanowić problem, jeśli dużo grasz online lub prowadzisz wideokonferencje.

... Lub zadzwoń i dowiedz się więcej:

Sprawdź w Xfinity

Zakres prędkości

75 – 2000 Mb/s

Przedział cenowy

20 – 120 dolarów na miesiąc

Obraz produktu Obraz produktu
Połączenie

Naprawiono połączenie bezprzewodowe

Zakres prędkości

85 – 1000 Mb/s

Przedział cenowy

50 dolarów – 70 dolarów na miesiąc

Nasze podejście – W ciągu ostatnich kilku lat operatorzy telefonii komórkowej zaczęli oferować bezprzewodowy internet domowy na terenie całego kraju. Prędkości nie są tak duże, jak w przypadku kabla lub światłowodu, ale mniejsze gospodarstwa domowe poradzą sobie z Verizon. Możesz także zaoszczędzić od 15 do 25 dolarów miesięcznie na Internecie, łącząc się z kwalifikującym się planem telefonu komórkowego Verizon.

... Lub zadzwoń i dowiedz się więcej:

Sprawdź w Verizon

Połączenie

Naprawiono połączenie bezprzewodowe

Zakres prędkości

85 – 1000 Mb/s

Przedział cenowy

50 dolarów – 70 dolarów na miesiąc

Porównanie dostawców Internetu Everett

Dostawca Technologia internetowa Miesięczny przedział cenowy Zakres prędkości Miesięczne koszty sprzętu Limit danych Kontrakt Wynik recenzji CNET

Internet domowy T-Mobile
Przeczytaj pełną recenzję

Naprawiono połączenie bezprzewodowe 60 USD (40–50 USD w przypadku planów mobilnych) 72-245Mbps Nic Nic Nic 7.4

Internet domowy Verizon 5G
Przeczytaj pełną recenzję

Naprawiono połączenie bezprzewodowe 50–70 USD (35–45 USD dla kwalifikujących się klientów Verizon Wireless) 100-300Mbps Nic Nic Nic 7.2

Xskończoność
Przeczytaj pełną recenzję

Kabel 20-80 dolarów 75–1200 Mb/s 15 USD (wliczone w większość planów) 1,2 TB Opcjonalny 7
Ziply Fibre Błonnik 20-900 dolarów 100–50 000 Mb/s 12 USD (opcjonalnie) Nic Nic 7.2

Źródło: analiza CNET danych dostawców.

Jaki jest najtańszy plan internetowy w Everett?

Dostawca Cena wywoławcza Maksymalna prędkość pobierania Miesięczna opłata za sprzęt

Połączenie Xfinity
Przeczytaj pełną recenzję

20 dolarów 75Mbps 15 USD (opcjonalnie)
Ziply Fibre 100/100 20 dolarów 100Mbps 12 USD (opcjonalnie)

Xfinity Połącz więcej
Przeczytaj pełną recenzję

25 dolarów 200Mbps Nic
Ziply Fibre 300/300 30 dolarów 300Mbps 12 USD (opcjonalnie)

Xfinity szybko
Przeczytaj pełną recenzję

50 dolarów 400Mbps Nic
Koncert Ziply Fibre 50 dolarów 1000 Mb/s 12 USD (opcjonalnie)

Internet domowy Verizon 5G
Przeczytaj pełną recenzję

50 USD (35 USD z kwalifikującymi się planami mobilnymi) 100Mbps Nic

Pokaż więcej (3 pozycje)

Źródło: analiza CNET danych dostawców.

Jak znaleźć oferty internetowe i promocje w Everett

Najlepsze oferty internetowe i najlepsze promocje w Everett zależą od tego, jakie zniżki są dostępne w danym czasie. Większość ofert jest krótkotrwała, ale często szukamy najnowszych ofert.

Dostawcy Internetu Everett, tacy jak Xfinity i Verizon 5G Home Internet, mogą przez ograniczony czas oferować niższe ceny początkowe lub dodatki do transmisji strumieniowej. Jednak inne, w tym T-Mobile Home Internet i Ziply Fibre, oferują te same standardowe ceny przez cały rok.

Aby zapoznać się z obszerniejszą listą promocji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem po najlepszych ofertach internetowych.

Najszybsze plany internetowe w Everett

Dostawca Cena wywoławcza Maksymalna prędkość pobierania Maksymalna prędkość wysyłania Limit danych Rodzaj połączenia
Internet światłowodowy Ziply 50 GB 900 dolarów 50 000 Mb/s 50 000 Mb/s Nic Błonnik
Internet światłowodowy Ziply 10 GB 300 dolarów 10 000 Mb/s 10 000 Mb/s Nic Błonnik
Ziply Fibre 5 koncertów 90 dolarów 5000 Mb/s 5000 Mb/s Nic Błonnik
Ziply Fibre 2 koncert 60 dolarów 2000 Mb/s 2000 Mb/s Nic Błonnik
Koncert Ziply Fibre 50 dolarów 1000 Mb/s 1000 Mb/s Nic Błonnik

Xfinity Gigabit X2
Przeczytaj pełną recenzję

120 dolarów 2000 Mb/s 200Mbps 1,2 TB Kabel

Xfinity Gigabit Extra
Przeczytaj pełną recenzję

80 dolarów 1200 Mb/s 35Mbps 1,2 TB Kabel

Xfinity Gigabit
Przeczytaj pełną recenzję

75 dolarów 1000 Mb/s 20Mbps 1,2 TB Kabel

Pokaż więcej (5 pozycji)

Źródło: analiza CNET danych dostawców.

Jaka jest dobra prędkość Internetu?

Większość planów połączeń internetowych może teraz obsługiwać podstawowe zadania związane z produktywnością i komunikacją. Jeśli szukasz planu internetowego, który umożliwia wideokonferencje, strumieniowe przesyłanie wideo lub gry, będziesz mieć lepsze wrażenia dzięki solidniejszemu połączeniu. Oto przegląd zalecanych minimalnych prędkości pobierania dla różnych aplikacji, według FCC. Należy pamiętać, że są to jedynie wytyczne i że prędkość Internetu, usługi i wydajność różnią się w zależności od typu połączenia, dostawcy i adresu.

Aby uzyskać więcej informacji, zapoznaj się z naszym przewodnikiem na temat wymaganej szybkości Internetu.

  • Prędkość od 0 do 5 Mb/s umożliwia wykonywanie podstawowych czynności — przeglądanie Internetu, wysyłanie i odbieranie poczty e-mail, przesyłanie strumieniowe wideo o niskiej jakości.
  • Szybkość od 5 do 40 Mb/s zapewnia wyższą jakość przesyłania strumieniowego wideo i wideokonferencji.
  • Szybkość od 40 do 100 Mb/s powinna zapewnić jednemu użytkownikowi przepustowość wystarczającą do zaspokojenia wymagań współczesnej pracy zdalnej, transmisji strumieniowej wideo i gier online.
  • Szybkość od 100 do 500 Mb/s pozwala od jednego do dwóch użytkowników jednocześnie angażować się w czynności wymagające dużej przepustowości, takie jak wideokonferencje, przesyłanie strumieniowe i gry online.
  • Szybkość od 500 do 1000 Mb/s umożliwia trzem lub większej liczbie użytkowników jednoczesne wykonywanie czynności wymagających dużej przepustowości.

Jak CNET wybrało najlepszych dostawców Internetu w Everett

Dostawcy usług internetowych są liczni i mają charakter regionalny. W przeciwieństwie do najnowszego smartfona, laptopa, routera czy narzędzia kuchennego, niepraktyczne jest osobiste testowanie każdego ISP w danym mieście. Jakie jest zatem nasze podejście? Zaczynamy od sprawdzenia informacji o cenach, dostępności i szybkości, opierając się na naszych własnych historycznych danych ISP, stronach dostawców i informacjach o mapach z Federalnej Komisji Łączności pod adresem FCC.gov.

Ale to nie koniec. Wchodzimy na stronę internetową FCC, aby sprawdzić nasze dane i upewnić się, że bierzemy pod uwagę każdego dostawcę usług internetowych świadczącego usługi na danym obszarze. Wprowadzamy również adresy lokalne na stronach internetowych dostawców, aby znaleźć konkretne opcje dla mieszkańców. Sprawdzamy źródła, w tym amerykański indeks satysfakcji klientów i JD Power, aby ocenić poziom zadowolenia klientów z usług dostawcy usług internetowych. Plany i ceny usługodawców internetowych podlegają częstym zmianom; wszystkie podane informacje są aktualne w momencie publikacji.

Kiedy już będziemy mieli zlokalizowane informacje, zadajemy trzy główne pytania:

  1. Czy dostawca oferuje dostęp do stosunkowo szybkiego Internetu?
  2. Czy klienci otrzymują przyzwoitą wartość za to, co płacą?
  3. Czy klienci są zadowoleni z ich usług?

Chociaż odpowiedzi na te pytania są często wielowarstwowe i złożone, polecamy dostawców, którzy są najbliżej odpowiedzi „tak” we wszystkich trzech kwestiach. Wybierając najtańszy serwis internetowy, szukamy planów z najniższą opłatą miesięczną, choć bierzemy pod uwagę także podwyżki cen, opłaty za sprzęt i umowy. Wybór najszybszej usługi internetowej jest stosunkowo prosty. Przyglądamy się reklamowanym prędkościom wysyłania i pobierania oraz bierzemy pod uwagę rzeczywiste dane dotyczące prędkości ze źródeł takich jak Ookla I Raporty FCC.

Aby dokładniej zapoznać się z naszym procesem, odwiedź naszą stronę dotyczącą testowania dostawców usług internetowych.

Dostawcy Internetu w Everett, Waszyngton, często zadawane pytania

Jaki jest najlepszy dostawca usług internetowych w Everett?

Ziply Fibre to najlepszy dostawca usług internetowych w Everett. Oferuje najtańsze i najszybsze plany internetowe w mieście i jest jedynym dostawcą, który oferuje symetryczne prędkości wysyłania i pobierania.

Czy w Everett jest dostępny internet światłowodowy?

Tak, internet światłowodowy jest dostępny w 60% adresów w Everett, według danych FCC. Ziply Fibre jest jedynym dostawcą światłowodów w mieście.

Jaki jest najtańszy dostawca Internetu w Everett?

Zarówno Ziply Fibre, jak i Xfinity oferują plany internetowe już od 20 USD miesięcznie. Ziply zapewnia prędkość wysyłania i pobierania 100 Mb/s, a Xfinity zapewnia prędkość 75/3 Mb/s.

Który dostawca Internetu w Everett oferuje najszybszy plan?

Ziply Fibre oferuje najszybszy plan w Everett, z prędkością wysyłania i pobierania do 50 000 Mb/s.Sumber