Zobacz u Layli Sleep

Layla

150 USD zniżki na materace z pianki memory + 200 USD zniżki na materace hybrydowe + dwie bezpłatne poduszki

Zobacz u Kacpra

Kacper

Do 30% zniżki na cały serwis + dodatkowe 10% na materac Casper

Dobry sen ma ogromny wpływ na godziny czuwania, w tym na nastrój i Twoje zdrowie. Jeśli przewracasz się i przewracasz, może to oznaczać, że nadszedł czas na ulepszenie swojego materaca. Eksperci twierdzą, że nowy materac należy wymieniać co sześć do dziesięciu lat, ale ludzie zwykle odkładają to na później, ponieważ materace kosztują dużo pieniędzy. Jeśli chcesz dokonać modernizacji bez płacenia dużych pieniędzy, przygotowaliśmy dla Ciebie kilka atrakcyjnych ofert materacy.

W CNET stale aktualizujemy takie listy, aby zapewnić Ci najnowsze informacje na temat ofert, których nie przegapisz, na rzeczy, których chcesz i potrzebujesz. Pamiętaj, aby często sprawdzać aktualizacje, ponieważ okazje pojawiają się i znikają.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze najlepszej dla siebie oferty materacy, zapoznaj się z naszym poradnikiem nt jak kupić materac przez interneta także nasze listy najlepsze materace, które możesz kupić online i najlepsze i niedrogie materace. Jeśli jesteś na rynku dla poduszka lub nowy pościelmamy dla nich również rekomendacje.

Najlepsze oferty na materace

Helix nadal świętuje Dzień Prezydenta do końca miesiąca. Od teraz do 29 lutego możesz zaoszczędzić setki na zamówieniu materaca, korzystając z 25% zniżki w całej witrynie oraz dwóch bezpłatnych poduszek Dream o wartości 150 USD. Oszczędności naliczane są automatycznie.

Przeczytaj więcej na temat łóżek w naszej recenzji materacy Helix.

Dziś ostatni dzień na wykorzystanie kodu promocyjnego PRZEDDZIEŃ25 aby zaoszczędzić 25% na wszystkich materacach i akcesoriach w całej witrynie Brooklyn Bedding. (Wyprzedaż kończy się 27 lutego.)

Aby uczcić Rok Przestępny, od teraz do 29 lutego możesz zaoszczędzić 15% zniżki na zamówienia Saatva o wartości 950 USD. Dzięki temu możesz zaoszczędzić aż do 681 USD na wybranych materacach.

Wiosenna wyprzedaż DreamCloud obniżyła ceny materacy o 50%, aż do 349 dolarów. Pamiętaj, że ta oferta jest dostępna tylko dla nowych klientów. Przeczytaj więcej o łóżku DreamCloud w naszej pełnej recenzji materacy DreamCloud.

Firma Tuft & Needle obniżyła cenę podstawową swoich materacy, oferując pewne oszczędności – ceny materacy zaczynają się od 645 USD. Możesz także połączyć i zaoszczędzić 15%, kupując materac, ochraniacz, zestaw poduszek i zestaw prześcieradeł, korzystając z kodu promocyjnego MATTRESS15.

Istnieją również dodatkowe oszczędności w przypadku artykułów pościelowych.

Dzięki wyprzedaży Layli możesz zaoszczędzić 150 USD na materacach z pianki z pamięcią kształtu i 200 USD na materacach hybrydowych. Do każdego zakupu materaca otrzymasz dodatkowo dwie poduszki gratis. Dodatkowe oszczędności można również uzyskać na prześcieradłach i poduszkach.

Więcej informacji na temat łóżka Original znajdziesz w naszej recenzji materacy Layla.

Wyprzedaż z okazji Dnia Prezydenta Bear’s wciąż trwa i oferuje 35% zniżki w całej witrynie z kodem PRZEDDZIEŃ. Do każdego zakupu materaca otrzymasz także dwie bezpłatne poduszki, zestaw prześcieradeł i ochraniacz na materac (o wartości 400 USD). Dostępna jest także oferta 50% na połączenie materaca i łóżka regulowanego. Przeczytaj więcej o jego flagowym materacu w naszej recenzji materacy Bear Original.

Oferta materacy Amerisleep pozwala Ci zaoszczędzić 450 USD na dowolnym materacu i otrzymać bezpłatne akcesoria z kodem promocyjnym AS450. Możesz także uzyskać 30% zniżki na regulowane zestawy łóżek i 40% zniżki na tapicerowane ramy łóżek w zestawie z materacem.

Dowiedz się więcej o materacach Amerisleep w naszej recenzji materacy Amerisleep.

Avocado przedłużyło wyprzedaż z okazji Dnia Prezydenta do 4 marca, oferując teraz do 20% zniżki na wybrane materace bez konieczności stosowania kodu. Oznacza to, że możesz zaoszczędzić aż do 1360 dolarów. Możesz także zaoszczędzić 10% na poduszkach i topperach. Dowiedz się więcej o materacu Avocado Green w naszej recenzji materacy Avocado.

Awara wstrzymuje się nieco dłużej z wyprzedażą z okazji Dnia Prezydenta, więc nadal możesz skorzystać z rabatów nawet do 50% już teraz. To 765 dolarów zniżki na materac Awara Natural Hybrid.

Podczas przedpremierowej wyprzedaży z okazji Dnia Prezydenta firma Big Fig oferuje 500 dolarów zniżki na wszystkie materace. Wystarczy skorzystać z kodu promocyjnego PREZ przy kasie, ale zrób to szybko: wyprzedaż kończy się 27 lutego.

Birch Living oferuje 25% zniżki w całym serwisie oraz przedłużoną wyprzedaż z okazji Dnia Prezydenta do 29 lutego. Wystarczy użyć kodu promocyjnego PDS25. Dodatkowo przy zakupie materaca otrzymasz dwie poduszki Eco-Rest gratis.

Casper nadal oferuje zniżki z okazji Dnia Prezydenta przedłużone do 28 lutego. Wyprzedaż obejmuje do 30% zniżki na większość materacy. Sprawdź naszą recenzję materaca Casper.

W Brentwood Home możesz teraz zaoszczędzić 10% zniżki w całej witrynie na materace bez kodu promocyjnego. Możesz także zaoszczędzić 40% na materacu do łóżeczka EcoAir, do 60% na regulowanych podstawach i 30% na wsporniku materaca Easy Foundation firmy Brentwood.

Cocoon by Sealy oferuje 35% zniżki na wszystkie materace oraz bezpłatny pakiet snu (o wartości 199 USD).

Do 29 lutego Leesa oferuje 25% zniżki na materace, a Ty otrzymasz dwie bezpłatne poduszki (o wartości 180 USD). Przeczytaj więcej w naszej pełnej recenzji materacy Leesa.

Emma oferuje aż 50% rabatu na wszystkie materace, a ceny materacy hybrydowych typu queen-size zaczynają się od 659 dolarów. Oferta ta jest dostępna wyłącznie dla nowych klientów.

Uzyskaj dodatkowe 5% zniżki dzięki kodowi CNET5.

Lull oferuje obecnie 35% zniżki na materace przez ograniczony czas.

Nolah oferuje 35% zniżki na materace, a przy zakupie otrzymasz dwie darmowe puszyste poduszki.

Teraz możesz zaoszczędzić 25% w całym serwisie Plank, włączając w to materace i nie tylko. Wystarczy skorzystać z kodu promocyjnego PRZEDDZIEŃ25 przy kasie do 27 lutego.

Puffy nadal oferuje do 1350 USD rabatu na wybrane materace, jeśli użyjesz kodu promocyjnego PRESIDENTSALE przy kasie.

Z okazji Dnia Prezydenta Siena obniżyła ceny materacy o 50%, a ceny zaczynają się już od 199 dolarów. Wyprzedaż kończy się 27 lutego o 23:59

Stearns & Foster oferuje obecnie do 600 USD zniżki na wybrane materace, ale wyprzedaż kończy się 27 lutego. Ponadto przez ograniczony czas firma przyzna Ci natychmiastowy kredyt w wysokości 200 USD przy zakupie bazy Ease Power Base z dowolnym materacem. Wystarczy skorzystać z kodu promocyjnego 200 PREZENT przy kasie.

SweetNight oferuje pakiety z rabatem do 60%. Kupując materac spełniający kryteria, otrzymasz poduszkę do kołysanki gratis. Do każdego zakupionego materaca otrzymasz także bezpłatną maskę Eye Tech.

Titan oferuje 25% zniżki w całej witrynie podczas wyprzedaży z okazji Dnia Prezydenta, jeśli użyjesz kodu promocyjnego PRZEDDZIEŃ25 przy kasie do 27 lutego.

Korzystając z kodu promocyjnego, możesz teraz zaoszczędzić 300 USD na dowolnym materacu Vaya VAYA300 przy kasie.

Teraz w Zoma możesz zaoszczędzić 150 USD na dowolnym materacu i uzyskać bezpłatną wysyłkę dzięki kodowi kuponu WYGRAJ150które powinno zostać automatycznie zastosowane przy kasie.

Molecule nie oferuje dużych rabatów na materace, ale przy zamówieniu materaca otrzymasz dwie poduszki gratis, bez konieczności stosowania kodu promocyjnego.

Zinus oferuje obecnie 40% zniżki na materace Zinus oraz dodatkowe 10% zniżki z kodem Zinus10.

Dziś (27.02) jest ostatni dzień, w którym można zaoszczędzić na materacach Tempur-Pedic. Możesz uzyskać 500 USD zniżki na wybrane zestawy materacy regulowanych, a dostępne są również wybrane oferty akcesoriów.

Sealy oferuje obecnie do 200 dolarów zniżki na materace Posturepedic Plus, a na najpopularniejszy materac Posturepedic trwa wyprzedaż błyskawiczna: rozmiar queen można kupić za 899 dolarów. Działaj jednak szybko, bo wyprzedaż kończy się 27 lutego.

W Sleep Number dostępnych jest obecnie kilka ofert, w tym do 50% zniżki na inteligentne łóżka i kup jedno, a otrzymasz 50% zniżki na poduszki.

Nest Bedding nieco przedłużyła wyprzedaż z okazji Dnia Prezydenta, oferując do 50% rabatu na materace Sparrow, Owl i Quail. Znajdziesz tu także oferty na pościel i meble.

Winkbeds oferuje obecnie do 300 dolarów rabatu na wszystkie materace dowolnego rozmiaru. Użyj kodu SPAĆ300 przy kasie. Wyprzedaż kończy się 27 lutego.

Porównanie najlepszych sprzedaży materacy na Dzień Prezydenta

Materac Sprzedaż Cena oryginalna Cena sprzedaży
Nektarowy materac Do 40% zniżki 1099 dolarów 659 dolarów
Helix, północ 25% rabatu + dwie poduszki Dream gratis 1332 dolarów 999 dolarów
Podpis pościeli Brooklyn 25% zniżki na cały serwis 1332 dolarów 999 dolarów
Dostępny klasyczny Do 600 dolarów zniżki 1995 dolarów 1696 dolarów
DreamCloud 50% zniżki 1332 dolarów 665 dolarów
Oryginalna kępka i igła Niższe ceny początkowe 895 dolarów 895 dolarów
Pianka pamięciowa Layla Do 200 USD zniżki + dwie bezpłatne poduszki 1099 dolarów 949 dolarów
Niedźwiedź oryginał 35% zniżki na całą witrynę + bezpłatne akcesoria 998 dolarów 649 dolarów
Oryginał Kacper Do 30% zniżki na cały serwis + dodatkowe 10% na materac Casper 1295 dolarów 1101 dolarów
Fioletowy Do 800 USD zniżki na materace i zestawy łóżek 1499 dolarów 1099 dolarów

Jak testujemy materace

Nasz zespół ds. snu CNET testuje materace od lat. Mając na swoim koncie ponad 200 materacy, opracowaliśmy metody testowania, którym poddajemy każde łóżko, aby ocenić kluczowe czynniki wydajności, takie jak twardość, izolacja ruchu, wsparcie krawędzi i konstrukcja.

Wykorzystujemy zebrane dane, aby polecić najlepszy materac dla różnych typów ciała, stylu spania i względów zdrowotnych.

Dzięki naszemu rozległemu doświadczeniu w testowaniu i wiedzy na temat materacy możemy również odróżnić dobrą wyprzedaż materacy od tej, którą można pominąć.

Czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy wyborze materaca na Dzień Prezydenta i nie tylko

Być może nie spodziewasz się, że oszczędności z okazji Dnia Prezydenta będą trwać tak długo, ale świetne oferty można uzyskać do końca lutego, a czasem nawet do marca, co sprawia, że ​​jest to dobry moment na zakup nowego materaca. Najlepsze marki, takie jak Brooklyn Bedding i Leesa, oferują duże zniżki na popularne łóżka.

Kiedy wszystko jest w promocji, łatwo jest wybrać najlepszą ofertę na materac, ale może to nie być odpowiednie łóżko dla Ciebie. Tak, powinieneś rozważyć sprzedaż, ale przy zakupie kolejnego materaca należy wziąć pod uwagę kilka innych kluczowych czynników.

Jędrność

Jedną z najważniejszych rzeczy, o których należy pomyśleć, jest twardość potrzebna do komfortowego snu.

  • Osoby śpiące na boku potrzebują miękkiego lub średniego materaca, który zapewni odpowiednią poduszkę w punktach nacisku ramion, bioder i kolan.
  • Osoby śpiące na plecach i brzuchu zazwyczaj potrzebują średnio-twardego materaca, który wspiera naturalne ułożenie kręgosłupa. Nie musisz kupować najtwardszego materaca na rynku, ale chcesz mieć pewność, że masz wsparcie, którego potrzebujesz.
  • Podkłady kombinowane mają największą elastyczność w wyborze. Dobrym pomysłem jest dobranie twardości w oparciu o pozycję, w której spędzasz najwięcej czasu.

Typ ciała

Twój typ ciała pomoże Ci zdecydować, jaki rodzaj łóżka i twardość wybrać. Ogólnie rzecz biorąc, zalecamy, aby osoby ważące powyżej 230 funtów pominęły opcje wykonane w całości z pianki i wybrały materac hybrydowy ze wspierającą stalową podstawą.

Osoby o drobniejszej sylwetce będą wywierać najmniejszy nacisk na materac, co oznacza, że ​​łóżko będzie dla nich twardsze niż u przeciętnej osoby. Osoby ważące ponad 230 funtów odczują coś odwrotnego: łóżka będą bardziej miękkie.

Budżet

Przeciętny materac online będzie kosztować od 800 do 1200 dolarów, chociaż ceny mogą spaść od 200 dolarów do znacznie ponad 3000 dolarów. Przy tak dużej liczbie materacy określenie budżetu znacznie zawęzi opcje.

Kiedy powinienem unowocześnić swój materac?

Jeśli nie pamiętasz, jak długo masz swój materac, prawdopodobnie nadszedł czas na jego modernizację. Eksperci zalecają wymianę materaca z grubsza co sześć do dziesięciu lat dla najlepszych rezultatów – i nie, przewrócenie materaca się nie liczy. Niezależnie od tego, czy szukasz materaca łagodzącego ucisk pianka pamięciowa modelka, an wszystko naturalne hipoalergiczny model lateksowy, super wygodny materac hybrydowy lub konfigurowalny regulowany materac zestaw, powyższa łapanka Cię objęła.

Jeśli chcesz skorzystać z mnóstwa niesamowitych ofert dostępnych obecnie na materacach, ale nie masz pewności, który typ materaca będzie dla Ciebie odpowiedni, większość internetowych dostawców materacy oferuje próbny sen w domu trwający od kilku miesięcy do nawet kilku miesięcy. cały rok. Jeśli nie będziesz zadowolony z zakupu, możesz otrzymać pełny zwrot pieniędzy i poprosić firmę o odbiór materaca z Twojego domu. Nie może się nie udać, i miejmy nadzieję, że będziesz spać znacznie lepiej.

Więcej ofert zakupów w CNETSumber